Fly Radar na żywo

FLY RADAR to prosta, ale bardzo praktyczna aplikacja, która pozwoli Tobie na śledzenie konkretnego samolotu, od momentu jego startu aż do jego wylądowania w punkcie docelowym. FLYRADAR pozwala na śledzenie lądowania samolotów na żywo, już nie musisz się martwić jak przebiega lot samolotu na pokładzie, które znajdują się Twoi bliscy, masz od tego Fly Radar. Z nim prześledzisz całą trasę lotu i będziesz wiedział, jeśli samolot będzie miał opóźnienie.


Fly Radar

Czym jest Fly Radar?

Samolot to bardzo ważny środek transportu, z którego korzysta coraz więcej osób. Samolot jest szybkim, bezpiecznym, wygodnym i co ważne tanim środkiem lokomocji. Zwłaszcza jeśli wybierasz się w jakąś daleką podróż.

Jak sam widzisz przy pomocy FLYRADAR możesz bardzo wiele. Flay radar po polsku jest bardzo łatwy w obsłudze i umożliwia śledzenie samolotów pasażerskich na całym świecie. Warto także wspomnieć, że korzystanie FLY RADAR jest całkowicie darmowe. Wystarczy, że włączysz Fly Radar Modlin i rozpoczniesz śledzenie samolotów przelatujących nad stolicą Polski .

Jak działa Fly Radar?

Działanie Fly Radar jest bardzo proste. Radar gromadzi wszystkie sygnały, dane oraz informacje, które wysyłają wieże lotnicze oraz same samoloty cywilnych linii lotniczych. W kolejnym kroku dane te są skupiane w programach oraz skryptach, i umieszcza się je na mapach. Do informacji fly radar ma dostęp każda osoba, ale ich odczytywanie możliwe jest wyłącznie przez specjalistyczny sprzęt.
Dzięki fly radar po polsku otrzymujesz dostęp do wielu różnych informacji. Wystarczy, że klikniesz w konkretny samolot, na ekranie komputera, albo smartfona wyświetlą się informacje na temat dokładnej godziny i miejsca startu oraz lądowania, na temat trasy i pokonanego dystansu. Zyskasz także informację o numerze lotu , typie samolotu, a nawet ujrzysz samolot na zdjęciu. Na mapie zostanie zaznaczona dokładna trasa jaką pokonuje samolot. FLY RADAR jest doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Fly tracker czyli śledzenie samolotów na żywo

Fly radar przydaje się wielu osobo, które korzystają z internetu. Dla niektórych fly radar to sposób na nudę, albo hobby. Śledzenie lotów samolotów na całym świecie sprawia im przyjemność i wielka frajdę. Nie musisz wychodzić z domu, aby zdobyć wiele ciekawych informacji na temat lotów samolotów na żywo.

Włącz Fly Radar i kliknij na jakikolwiek samolot. Radar lotów monitoruje sam lot, ale również śledzi inne informacje na temat lotu i samego samolotu. Jeśli tylko samoloty pasażerskie, transportowe, samoloty wojskowe będą posiadały na swoim pokładzie włączony system ADS-B to można na FLY RADAR obserwować je na żywo w czasie rzeczywistym i to przez całą dobę. Możesz sprawdzić, gdzie w danej chwili znajduje się samolot i kiedy doleci do celu.
Parametrami lotu, które sprawdza Fly Radar jest wysokość oraz prędkość z jaką leci samolot, informacje na temat linii lotniczych i przewoźnika, a także numer rejestracyjny maszyny.
Flay Radar pozwala obserwować start i lądowanie samolotów na żywo. Wszystkie dane widoczne na radarze są na bieżąco aktualizowane, czyli na żywo możesz podglądać lot samolotów. Na mapie i skanerze lotów pokazywane są samoloty, które aktualnie znajdują się w powietrzu. W jednej chwili na

Fly Radar po polsku wyświetla się nawet kilka tysięcy samolotów pasażerskich i cargo.
Radar lotów pozwala na ustalenie czy dany samolot jest punktualny, czy może lot jest opóźniony. Na Fly radar dostępna jest również tablica lotów dla poszczególnych lotnisk. Bez problemu możesz sprawdzić przyloty i odloty samolotów, a także samoloty, które w danej chwili znajdują się na płycie lotniska.

Jak prawidłowo korzystać z FlyRadar24?

Większość samolotów posiada sensory typu ADS-B, dzięki czemu mogą one zostać umieszczone na mapie ruchu lotniczego. Sensory te przesyłają wyłącznie sygnały samolotów cywilnych. Z uwagi na bezpieczeństwo na FlyRadar nie znajdziesz lotów militarnych. Natomiast do sygnałów samolotów cywilnych ma dostęp każda osoba. Jednak, aby odebrać te sygnały trzeba mieć specjalistyczny sprzęt. Dopiero po ich odebraniu informacje o samolotach umieszczane są na mapie FLYRADAR. Dzięki temu narzędziu możesz obserwować i śledzić loty przez internet na całym świecie. Nie potrzeba do tego jakiegoś specjalistycznego sprzętu, wystarczy Twój komputer, laptop, tablet, albo smartfon z dostępem do internetu. Zabawa jest całkowicie darmowa.

Przez chwilę możesz poczuć się jak pilot i kontrolować różne parametry samolotu. Możliwe jest również włączenie widoku z kokpitu samolotu, wówczas będziesz miał widok mapy satelitarnej Google i bieżący lot wybranego samolotu z mapy lotów.

Wszystkie samoloty znajdujące się na mapie Fly Radar po polsku posiadają własną galerię zdjęć, które zostały wykonane przez najlepszej klasy fotografów i wyselekcjonowane przez screenerów. Po kliknięciu w zdjęcie samolotu ukażą się Tobie zdjęcia robione w trakcie lotu, albo na lotnisku. Na mapie Fly Radar znajdziesz również rzadko spotykane loty i helikoptery. Możesz wyszukać także modele mniej popularnych samolotów, które posiadają ogromny przebieg i powoli odchodzą ze służby, mowa o McDonnell Douglas MD-80, Tupolev Tu-154, Iljuszyn Ił-62, Boeing 707. Czasami zdarza się, że starsze samoloty pasażerskie są modyfikowane i przerabiane, aby dalej mogły latać, ale już jako samolotu transportowe.

Na FLY RADAR najczęściej można spotkać samoloty Boeing 737 i Airbus A320. Natomiast w Polsce popularnym samolotem linii lotniczych LOT jest Boeing 787 Dreamliner. Największym samolotem jaki spotkasz na Fly Radar jest Airbus A380 i samolot transportowy Antonov An-225 Mrija, który zajmuje się przewożeniem wielkogabarytowych ładunków.

Radar lotów – śledź lądowanie samolotu dzięki aplikacji Fly Radar

Fly Radar

Fly Radar wiąże się z dobrą zabawą, a dla pasjonatów lotnictwa to po prostu hobby. W okolicy lotnisk spotyka się coraz więcej osób wyposażonych w aparaty fotograficzne, są to tzw. planetspotterzy, którzy zajmują się fotografowaniem statków powietrznych. Ludzie w ten sposób spędzają właśnie swój wolny czas. Osoby te bardzo często korzystają z Fly radar, aby śledzić dokładne godziny startów i lądowań samolotów. Dzięki temu wiedzą ile mają czasu, aby z jednego punktu przemieścić się w kolejny i zrobić dobre zdjęcia. Obowiązkowe jest dla nich posiadanie aplikacji Fly Radar w swoim telefonie.

Posiadając aplikację Fly Radar wiedzą kiedy jest przerwa w przylotach i odlotach i mogą np. iść coś zjeść bez obaw, że ominie ich jakiś start bądź lądowanie. Na niektórych lotniskach w Polsce stworzone zostały specjalne platformy spotterskie, które pozwalają na lepsze obserwowanie samolotów. Z takiej platformy widok rozciąga się na całą płytę lotniska, to prawdziwy raj dla fotografów i pasjonatów lotnictwa.